Yabanmersini | Hakkımızda

IMG-LOGO

HAKKIMIZDA

IMG

Hikayemiz

Avcı organik tarım olarak kendi bahçemizde 2010 yılında yabanmersini deneme çalışmalarının olumlu sonuçlanması neticesinde GİRESUN'un Espiye ilçesi Değirmenağzı köyünde 2012 yılından itibaren bilimsel/kimyasal hiç bir madde kullanmadan tamamen doğal hayvan gübreleri, kompostlar ve curuflar kullanarak üretimine başladık. 2016 yılında İstanbul Şile'de bu işe başladığımız ilk günkü heyecanımız ile yeni bir bahçe kurulumunu gerçekleştirdik. Şile'deki bahçe yatırımlarımız da değişik çeşitler ile bu sektörde ilkleri başarmayı amaçlamaktayız. Şile'de kurduğumuz bahçede blueberry 'lerimizi organik sertifikalı olarak yetiştirmekteyiz.

Ayrıca üretici dostlarımızdan doğal yollar ile ürettikleri ürünlerini toplayıp dağıtımına da yardımcı olmaktayız.

Amacımız, doğal yollarla üretilen yabanmersinlerini bahçeden soğuk zincire alıp en hızlı şekilde taze veya şoklanmış olarak toptan müşterilerimize ulaştırmaktır.

Ürünlerimiz Her Zaman Taze
IMG

IMG
%100 Organik
SYMBOL

Biz bahçemizde suni gübreler, kimyasal ilaçlar ve insan sağlığına zararlı hiç bir madde kullanmayız, yalnızca organik gübreler ve curuflar kullanmaktayız. Meyvelerimizin lezzetini de yıllar içerisinde kazandığımız organik üretim tecrübemize borçluyuz.

SYMBOL
Gıda Güvenliği

AVCI Organik olarak ürettiğimiz meyvelerin güvenliği bahçe kurulumunu ile planlanıp EKOTAR sertifikasyon kuruluşu tarafından sürekli denetlenerek sertifikalandırıldı.
Biz ürünlerimizi kendi ailemiz ile tüketiyormuşuz gibi üretmekteyiz.

Aile Sağlığı
SYMBOL

Organik olarak yetiştirdiğimiz yabanmersini ve çilek meyvelerimizde sağlığa zararlı pestisit ve kalıntılar olmaz. Aileniz ve sevdikleriniz ile beraber gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Daima Taze
SYMBOL

Sabah erken saatlerde hasatına başladığımız organik yabanmersini ve çileklerimizi aynı gün satış noktalarına ulaştırırız. Toplanan ürünler bahçemizde beklemez, bu sayede bizim meyvelerimiz tazeliğini yitirmeden sofranıza ulaşır.